Кошик
250 відгуків
+380 (67) 570-67-47
+380 (57) 764-08-36
+380 (99) 133-44-12
вул. Матросова, 20, Харків, Україна
ТОВ «ДЕЛЬТАІМПЕКС» ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ
Залишити відгук

Рукави гумові для газового зварювання і різання металів гост 9356-75

Справжній стандарт поширюється на гумові рукави з нитяним каркасом, що застосовуються для подачі під тиском ацетилену, міського газу, пропану, бутану, рідкого палива і кисню до приладів для газової зварки і різання металів.

Рукави працездатні в районах з помірним і тропічним кліматом при температурі навколишнього повітря від мінус 35 до плюс 70 °С і в районах з холодним кліматом при температурі від мінус 55 до плюс 70 °С.

Стандарт не поширюється на рукави спеціального призначення.

КЛАСИ, ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ І РОЗМІРИ

1.1. В залежності від призначення гумові рукави для газового зварювання та різання металів поділяють на такі класи:

I - для подачі ацетилену, міського газу, пропану і бутану під тиском Р 6,3 кгс/см2 (0,63 МПа);

II - для подачі рідкого палива: бензину А-72 за ГОСТ 2084-77, уайт-спіриту по ГОСТ 3134-78; гасу або їх суміші під тиском Р 6,3 кгс/см2 (0,63 МПа);

III - для подачі кисню під тиском Р 20 кгс/см2 (2 МПа), 40 кгс/см2 (4 МПа).

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

2.1 Рукави для газового зварювання та різання металів повинні виготовлятися у відповідності з вимогами цього стандарту за технологічним регламентом, затвердженим в установленому порядку.

2.2. Рукави повинні складатися з внутрішнього гумового шару, нитяного каркаса з бавовняного волокна або на основі непропитанных і просочених хімічних волокон і зовнішнього гумового шару.

В залежності від призначення зовнішній шар рукава повинен бути такого кольору:

червоний - рукави класу I для ацетилену, міського газу, пропану і бутану;

жовтий - рукави класу II для рідкого палива;

синій - рукави класу III для кисню.

Допускається зовнішній шар чорного кольору для рукавів для всіх класів, працездатних в районах з тропічним, помірним і холодним кліматом, а також позначення класу рукава двома гумовими кольоровими смугами на зовнішньому шарі для всіх кліматичних районів або групами з двох примикають один до одного рифів або рисок (канавок).

Висота рифів або глибина рисок - від 0,2 до 0,3 мм, ширина рифів або рисок - від 0,4 до 0,5 мм Відстань між групами рифів або рисок - від 3 до 4 мм. Рукава класу I позначаються окремою групою рифів або рисок, рукава класу II - двома групами рифів або рисок, рукава класу III - трьома групами рифів або рисок.

На рукави класу III для подачі кисню під тиском 4 МПа (40 кгс/см2) з зовнішнім шаром чорного кольору позначення класу рукавів у вигляді кольорових смуг або рифів і рисок не наноситься.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner