Кошик
262 відгуків
+380 (67) 570-67-47
+380 (57) 764-08-36
+380 (99) 133-44-12
вул. Матросова, 20, Харків, Україна
ТОВ «ДЕЛЬТАІМПЕКС» ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ
Залишити відгук

Електроди вольфрамові ABICOR BINZEL WR2,E3,WP

Вольфрамові електроди застосовуються у такому вигляді зварювання як TIG —Tungsten Insert Gas (WIG, GTA, АДС) — ручне, напівавтоматичне, автоматичне дугове зварювання неплавким електродом в середовищі інертного захисного газу. Використовувані гази: інертний (аргон або гелій), активний (вуглекислий газ, азот, кисень, водень) або їх суміші (Аг + СО2, Аг + О2, Аг + Не).

Вольфрамовий електрод WR 2 (бірюзовий, з оксидом лантану 1,2...1,4% La2O2) мають дуже легкий початковий запуск дуги, низьку схильність до прожогам, стійку дугу. Порівняно з цериевыми і ториевыми, лантановые електроди мають менший знос робочого кінця електрода. Лантановые електроди більш довговічні і менше забруднюють вольфрамом зварний шов. Оксид лантану рівномірно розподілений по довжині електрода, що дозволяє тривалий час зберігати при зварюванні первісну заточку електрода. Зварювання на постійному (DC) і змінному струмі (АС)

Електроди без добавок WP (чистий вольфрам)- складаються з чистого вольфраму. Робочий кінець електрода формується у вигляді кульки, що відмінно підходить для зварювання алюмінію, магнію та їх сплавів. Головною областю застосування цих електродів є зварювання змінним струмом (АС) сплавів алюмінію при хорошій стійкості дуги. Не придатні для зварювання постійним струмом (DC)

Вольфрам Тип E3 (фіолетовий, з сумішшю оксидів) В порівнянні з торированными електродами - набагато менш шкідливі для навколишнього середовища. Застосовні в максимально широкому діапазоні потужностей за рахунок меншого нагрівання при незмінній щільності струму. Застосовується для зварювання на постійному (DC) і змінному струмі (АС) нелегованої та високолегованих сталей, сплавів алюмінію, титану, нікелю, міді і магнію. Завдяки своїм чудовим властивостям поджига дуги, вони ідеально підходять для автоматизованих процесів зварювання, мають високий ресурс терміну служби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner