


Зварювальний апарат JASIC TIG-200P (W224)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
JASIC TIG-200P (W224) — це напівпрофесійний апарат, який може використовуватися для аргонодугового зварювання на постійному струмі (TIG DC), зварювання пульсувальною дугою (TIG Puls) і для ручного дугового зварювання (MMA). Така конструкція, з можливістю використання одного апарату для декількох різновидів зварювання, істотно розширює межі використання JASIC TIG-200P (W224) і позбавляє потреби тримати широкий асортимент техніки на підприємстві або в побуті.
Доступні різновиди зварювання:
аргонодугова на постійному струмі (TIG DC)
аргонодугова пульсувальною дугою (TIG Pulse DC)
ручне дугове зварювання (MMA)
Особливості та переваги:
в основі конструкції сучасні IGBT-транзистори
прогресивна система охолодження
ВЧ-розпалювання дуги
режим роботи на два та чотири такти (2Т/4Т)
вбудована функція "Arc Force" ("форсаж дуги") для MMA-зварювання
індикація перегрівання та перевантаження за струмом
Комплектація:
інвертор JASIC TIG-200P (W224) — 1 шт.
пальник WP-26 (або SR-26) — 1 шт.
затискач маси з кабелем — 1 шт.
інструкція з експлуатації (паспорт) — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 6 мм |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 72 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 312 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 30 % |
| Споживана потужність | 7.5 |
- Ціна: 13 376 ₴
