
Сварка аргоном TIG-200P AC/DC (W160) Jasic
Jasic TIG-200P AC/DC (E160) — це зварювальний інвертор, призначений для робіт з аргонодуговим (TIG) і ручним дуговим (MMA) зварюванням на постійному (DC) і змінному (AC) струмі. Застосовується для зварювання сталі, титану, міді, нікелю, алюмінію, а також їх сплавів.
Режими роботи:
- ВЧ-запалювання
- імпульсне зварювання (TIG Pulse)
- робота на двох типах струму (AC/DC)
- робота у дво- або чотиритактному режимі (2Т/4Т)
- продувка газом перед зварюванням (0-1 с)
- продувка газом після зварювання (0-10 с)
- спад струму після зварювання (0-10 с)
- вбудований «форсаж дуги» (0-100 А)
- регулювання імпульсу струму та частоти пульсації
TIG-200P AC/DC (E160) — це невимогливе та надійне зварювальне обладнання, в основі схеми якого лежать MOSFET-транзистори. Від апаратів такої ж потужності на IGBT-транзисторів вирізняється істотною вагою — 20 кг. Класичний прямокутний корпус із ручками на верхній кришці для транспортування. Живиться від однофазної мережі 220 В. Ключова особливість TIG-200P AC/DC — робота на двох різновидах струму, що дає змогу варити як сталь і титан, так і алюміній, без потреби купувати для цих цілей два окремі зварювальні апарати. Параметри зварювання відбиваються на дисплеї. Режими "2Т/4Т", "MMA/TIG", "AC/DC", "Pulse/No Pulse" перемикаються тумблерами. Додаткові функції та керування величиною зварювального струму організовані у формі ручок на фронтальній панелі. Для комфортної роботи на відстані від зварювального джерела передбачено під'єднання педалі ДК через спеціальний роз'єм.
Характеристики:
| Робоча напруга мережі | 1 фаза, 220 Вольт ±10 відсотків |
| Частота мережі | 50-60 Герц |
| Потужність споживана | 4.5 кВат |
| Працює в діапазоні зварювального струму | от 5 до 200 Ампер |
| В режимі ММА використовує електроди | від 1.6 до 4 мм |
| Uxx — Холостій хід | 56 Вольтів |
| Робоча напруга на дуге | 18 Вольтів |
| Попереднє продування газу | от 0 до 2 секунд |
| Час зниження струму | от 0-10 секунд |
| Час продування газу наприкінці зварювання | от 0-10 секунд |
| Діапазон регулювання частоти імпульсів | від 0,5 до 200 Герц |
| Спосіб збудження дуги | Pilot |
| Розмір зварюваних матеріалів | от 0,3 до 10 мм |
| ПН на максим токе | 60 відсотків |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Маса | 18 кг |
| Розміри апарата | 490×330×300 мм |
Комплект постачання:
- апарат Jasic TIG-200P AC/DC (E160) — 1 шт.
- пальник WP-26 (4 м) і комплект витратних матеріалів — 1 шт.
- клема маси з кабелем — 1 шт.
- паспорт (інструкція з експлуатації) — 1 шт.
Замовити цей товар і отримати відповіді на цікаві вас питання можна зателефонувавши по тілу. (067)5706747; (099)1334412 або оформити замовлення на сайті перейшовши за посиланням: deltaimpeks.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 18 кг |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 5 А |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Напруга холостого ходу | 56 В |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 10 мм |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Споживана потужність (W) | 4.5 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 490 мм |
- Ціна: 15 111 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка
