Кошик
291 відгук
+380 (67) 570-67-47
+380 (57) 764-08-36
+380 (99) 133-44-12
вул. Матросова, 20, Харків, Україна
ТОВ «ДЕЛЬТАІМПЕКС» ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ
Залишити відгук
Зварювальний дріт для чавуну ПАНЧ 11 ф1,2, 2 кг, фото 2

Зварювальний дріт для чавуну ПАНЧ 11 ф1,2, 2 кг

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

 

Дріт ПАНЧ — 11 — це зварювальний дріт, який виготовляється діаметром 1.2 мм із допуском +/- 0.06 мм. За хімічним складом належить до мідно-нікелевих сплавів із домішками заліза, кремнію й вуглецю. Дріт постачається в твердому нагартованому стані. Такий дріт необхідний для ремонту зламаних деталей, що утворилися тріщинами, зношеними отворами.  ПАНЧ-11 діаметром 1.2 мм продається в котушках і використовується як витратний матеріал для зварювання чавунних деталей. Завдяки особливому хімічному складу такий дріт не вимагає застосування захисного середовища та флюсу. Шви, що створюються з її допомогою, вирізняються високою міцністю й легко піддаються обробці.


Сфера застосування.
Зварювальний дріт ПАНЧ-11 призначений для автоматичного зварювання різних марок чавуну без попереднього розжарювання або підігрівання. Рекомендується для заварювання тріщин у будь-яких місцях чавунних виробів, для сплавки обломаних частин. Наплавлений метал легко піддається обробці, деталь не коробиться, внутрішні напруження не виникають. Дуга вирізняється стабільністю, процес протікає практично без розбризкування, зварювання можна вести у всіх просторових положеннях, метал шва характеризується високими механічними властивостями. Цей спосіб зварювання не вимагає застосування захисного газу, оскільки до складу дроту введені спеціальні елементи, що запобігають окисленню зварювальної ванни та сприяють формуванню гарного щільного шва. 

Хімічний склад дроту %

Ni Mn Cu Fe Si C інші
Основа 5-6 2,3-3 до 2 0,3 0,2-0,4 0,3

Технологічні властивості матеріалу:

Механічні властивості за Т = 20 °C

Твердість, HV Порівняно подовження, % Межа міцності, МПа
170 -190 менш ніж 10 понад 450

Як варити дротом ПАНЧ-11?

Цей різновид зварювання чавуну гарантує високу продуктивність і якість, дає колосальну можливість відновлювати найрізноманітніші за вагою, розмірами розміри, форму чавунні деталі. Важлива особливість, після ремонту шов деталі легко обробляють будь-яким інструментом.

Зварювання дротом ПАНЧ 11 виконується на постійному струмі прямої полярності без додаткового захисту газом або флюсом.

Оскільки до складу дроту ПАНЧ-11 введені спеціальні елементи, що запобігають окисненню зварювальної ванни та сприяють формуванню гарного щільного шва.

Дуга вирізняється стабільністю, процес протікає практично без розбризкування, зварювання чавуну можна вести у всіх просторових положеннях, метал шва характеризується високими механічними властивостями.

Силу зварювального струму, напругу, виліт електродного дроту та швидкість зварювання вибирають залежно від товщини зварюваного металу. Чим товщина менша, тим менша величини всіх інших параметрів зварювання.

Під час зварювання чавуну дротом ПАНЧ-11 рекомендуються такі режими: діаметр дроту 1,2 мм, зварювальний струм — 80-80 А, напруга дуги — 14-18 В, швидкість подавання дроту — НО — 120 м/год, швидкість зварювання — 4-5 м/год. Завдяки малому діаметру дроту 1,2 мм, зварювання можна вести на малому струмі, деталь сильно не нагрівається.

Невеликий діаметр дроту ПАНЧ-11 дає змогу використовувати оброблення крайок до 5 мм, що дає змогу зменшити тепловкладення в деталь і звужує зону структурних перетворень в основному металі.

За цього різновиду зварювання метал шва має досить високі механічні характеристики: межа міцності — до 500 МН/м2, межа плинності — до 300 МН/м2, подовження — до 25%, твердість — НВ 160 — 180. На невеликій ділянці навколошовної зони спостерігається підвищення твердості до НВ 280 — 310.

Під час випробування на розтягненні зразки руйнуються, зазвичай, за чавуном. Глибина проплавлення основного металу становить 1,5-2 мм. Сплавлення електродного дроту з основним металом деталі гарне, підрізи шва не утворюються.

Напівавтоматичним зварюванням, дротом ПАНЧ-11 ТУ 48-21-593-85, ТУ 1842-118-00195430-2002 можна заварювати тріщини, розташовані в будь-якому місці чавунної деталі, приварювати обламані частини, наплавляти невеликі пробіїни, зношені отвори та ін.

Важливою особливістю дроту можна назвати той факт, що наплавлений метал чудово обробляється інструментом, навіть без створення напруги, немає короблення деталі, не створюються скільки-небудь значущі внутрішні напруження. чудово зварює цей важко зварюваний сплав. Не відбілює його, не змушує під час нагрівання різко переходити в рідкий стан і протистоїть тріщиноутворенню.

Зварювання може виконуватися в будь-якому просторовому положенні, проте перевагу треба віддавати нижньому.

Заварювання тріщин здійснюється короткими ділянками завдовжки 20-60 мм. Чим менша товщина зварюваного металу та чим напруженіша стінка в місці зварювання, тим коротшим має бути заварювана ділянка тріщини.

Після накладення шва на зону тріщини, зварювання припиняють і дають охолонути металу до температури 50-60 °C. Під час паузи, шов проковують легкими ударами молотка. Порядок накладення швів на тріщину такий самий, як під час ручного електродугового зварювання чавуну.

Як і під час заварювання тріщин ручним електродуговим способом, поверхня навколо неї має бути зачищена до металічного блиску. Під час огляду тріщини дуже важливо точно визначити її розміри. На відстані 5-8 мм від видимого кінця тріщини в напрямку її розвитку просвердлюють отвори діаметром 3-3,5 мм. Уздовж тріщини роблять неглибоке та вузьке канавку (роза у два менше, ніж під час оброблення канавки під електродугове зварювання електродами ОЗЧ).

Зниження об'єму наплавленого металу забезпечує важливу умову — можливо менше розігрівання основного металу під час зварювання.

Підвищити надійність зварювання дротом цього виду можна, вставивши в розділені крайки шва нарізні шпильки, також можна застосувати спосіб відпалювання валиків. Налагоджуючи другий і такі валики, перші зварювальні шви повторно нагріваються, тому їх охолодження відбувається уповільненіше. Через це більша частина цементиту розпадається й утворюється сплав, що вирізняється більшою м'якістю й меншим ступенем вибілювання.

Попри те, що структура різних зон сплавки неодинакова, вона в будь-якому разі в рази краща, ніж звичайна зварка.

 

 

 

 

 

Основні
Країна виробникКитай
Діаметр дроту1.2 мм
Вага котушки з дротом2 кг
Тип зварювального дротуСуцільного перерізу
  • Ціна: 5 140 ₴/упаковка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner